KONST / Litografier / Färglitografi 14046198
nr 1404 6198
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 43/58, daterad 1979, bladets mått: 55x40, yttermått inklusive ram: 58x43 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:26:05
100 kr
200 kr
300 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal